Размер

L/XL

Цвят

Черен

Материал

88% полиестер, 12% еластан

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Комплект нощница и бикини Loretta”

Вашата поща няма да се публикува.

Комплект нощница и бикини Lore...

85,00 лв.

Купи